SKLADOVÉ SYSTÉMY
Nemáte přehled o zásobách ve skladu?
Potřebujete efektivně řídit zaměstnance?
Chcete snížit náklady a zvýšit efektivitu práce ve skladu?
Máte specifické požadavky a “krabicová řešení” Vám nevyhovují?
Vytvořili jsme inteligentní systém pro komplexní řízení skladu. Díky němu dosáhnete dokonalé optimalizace veškerých skladových procesů. Využít můžete samostatný software pro řízení skladů, nicméně nejlepších výsledků dosáhnete v kombinaci s fyzickými úpravami skladu. I ty Vám naši odborníci dokáží na míru navrhnout.
JAKÉ JSOU VÝHODY?
Přehled o všem
Přehled o všem
Přehled o všem
EVIDENCE ZÁSOB
ŘEŠENÍ EXPIRACÍ
PŘEHLED
O DODÁVKÁCH
VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ
Díky používání čteček a logování veškerých operací v systému získáte dokonalý přehled o zásobách, pohybech zboží, činnostech zaměstnanců, dodávkách zboží... Zkrátka budete mít přehled absolutně o všem. Navíc také eliminujete chyby a přehledně budete mít vše zobrazeno na jednom místě.
Reporty a statistiky
Reporty a statistiky
Reporty a statistiky
Dle Vašich požadavků a preferencí si můžete vytvořit rozmanité statistiky a reporty. Vzhledem k tomu, že jsou veškeré operace logovány, může je systém libovolně kvantifikovat. Reporty mohou sloužit jako podklad pro KPI.
Zlepšení efektivity
Zlepšení efektivity
Zlepšení efektivity
KRATŠÍ ČAS DODÁNÍ
NIŽŠÍ CHYBOVOST
EFEKTIVNÍ PRACOVNÍ PROCESY
Díky skladovému systému budete efektivnější! A to neznamená jen to, že zaměstnanci budou mít pevně stanovené procesy, na které se budou moci soustředit a vykonávat svou práci kvalitně. Ale také docílíte lepší efektivity směrem k zákazníkům.
Automatizace a unifikace
Automatizace a unifikace
Automatizace a unifikace
Automatizace je vhodným řešením jak pro skladový provoz s několika zaměstnanci, tak pro rozsáhlé skladové plochy. Záleží pouze na její úrovni. Naše řešení dokáže vyhovět skladům všech měřítek a navíc umí i růst s Vámi! Zvýšení obratu, nárůst sortimentu či větší počet zaměstnanců Vás nezaskočí.
On-line systém
On-line systém
On-line systém
Veškerá pracovní rozhraní našeho systému jsou on-line a fungují jako webová aplikace. Odpadají tedy starosti s jakoukoli instalací a aktualizacemi. Prostě se on-line přihlásíte do systému a můžete začít pracovat!
V ČEM JE SYSTÉM SPRÁVY SKLADU UNIKÁTNÍ?
Vzájemné propojení
Vzájemné propojení
Vzájemné propojení
Vzájemné propojení
Veškerá data v systému jsou sdílena mezi všemi používanými moduly. Odpadá tak jakékoli přepisování informací, což eliminuje chyby. Vše tak vidí všechny zúčastněné strany v reálném čase, veškeré změny se propisují automaticky.
Webová aplikace
Webová aplikace
Webová aplikace
Celý systém funguje jako webová aplikace. Není tedy nutné nic instalovat, pouze otevřete internetovou stránku a můžete začít pracovat. Odpadají také nepříjemnosti spojené s instalováním jakýchkoli aktualizací.
Modularita
Modularita
Modularita
Systém je striktně modulární. Na začátku si můžete zvolit, které moduly pro správu Vašeho provozu zyužijete. Pokud za čas zjistíte, že potřebujete služby rozšířit, není problém doplnit libovolné moduly.
JAK SPOLUPRÁCE PROBÍHÁ?
1
Iniciační schůzka
Na začátku projektu proběhne iniciační schůzka, abychom si efektivně ujasnili veškeré Vaše požadavky a očekávání.
2
Komplexní analýza
Zpracujeme podrobnou analýzu, díky které zjistíte, jaké možnosti a řešení jsou pro Vás nejlepší.
3
Vývoj aplikace
V jednotlivých krocích vyvíjíme a testujeme aplikace dle zadání klienta.
4
Implementace a zaškolení
V poslední fázi probíhá implementace, zaškolení, SLA a případný další rozvoj řešení.